MBR10150CT-G1
מק"ט מוצר של DigiKey
MBR10150CT-G1DI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBR10150CT-G1
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 5A חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
890 mV @ 5 A
יצרן
Diodes Incorporated
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A