MMBTH10-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MMBTH10-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMBTH10-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMBTH10-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMBTH10-7-F
תיאור
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טרנזיסטור RF NPN 25V 50mA 650MHz 300mW הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
60 ב-4mA, 10V
יצרן
Diodes Incorporated
זרם - קולט (Ic) (מקס')
50mA
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג טרנזיסטור
NPN
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
25V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
תדר - מעבר
650MHz
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300mW