MMSZ5250B-7-F
מק"ט מוצר של DigiKey
MMSZ5250B-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMSZ5250B-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMSZ5250B-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMSZ5250B-7-F
תיאור
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 20 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMSZ5250B-7-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 15 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms