NE555S-13
מק"ט מוצר של DigiKey
NE555S-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NE555S-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NE555S-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NE555S-13
תיאור
IC OSC SNGL TIMER 500KHZ 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סוג 555, קוצב זמן / מתנד (יחיד) IC 500kHz ‎8-SO‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NE555S-13 דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
13 mA
יצרן
Diodes Incorporated
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO‎
סוג
סוג 555, קוצב זמן / מתנד (יחיד)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תדר
500kHz
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה
4.5V ~ 16V