PI6CB332000ZDIEX
מק"ט מוצר של DigiKey
31-PI6CB332000ZDIEXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-PI6CB332000ZDIEXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-PI6CB332000ZDIEXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PI6CB332000ZDIEX
תיאור
IC CLK BUFFER 1:20 200MHZ 72TQFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שעון חוצץ שעון IC 1:20 200 MHz ‎72-VFQFN‏, פדים חשופים
קטגוריה
יציאה
HCSL
יצרן
Diodes Incorporated
תדר - מקס'
200 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3.135V ~ 3.465V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)