SBR02M30LP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR02M30LPDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR02M30LPDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR02M30LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR02M30LP-7
תיאור
DIODE SBR 30V 200MA X1DFN10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית X1-DFN1006-2
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
610 mV @ 200 mA
יצרן
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
X1-DFN1006-2
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA