SBR10M100P5Q-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR10M100P5Q-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR10M100P5Q-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR10M100P5Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR10M100P5Q-13
תיאור
DIODE SBR 100V 10A POWERDI5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 10A הרכבה משטחית PowerDI™ 5
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
18 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 100 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
245pF ב-4V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מארז ההתקן של הספק
PowerDI™ 5
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 10 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA