SBR1U150SA-13 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SBR 150V 1A SMA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 28 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 150 V 1A הרכבה משטחית SMA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SBR1U150SA-13 דגמים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זרם - דלף הפוך @ Vr 100 µA @ 150 V |
סדרה | דירוג לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הרשאה AEC-Q101 |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
טכנולוגיה | מארז / תיבה |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 150 V | מארז ההתקן של הספק SMA |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 1A | טמפרטורת פעולה - צומת -65°C ~ 150°C |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 700 mV @ 1 A | מספר מוצר בסיס |