SBR1U150SA-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR1U150SA-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR1U150SA-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR1U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR1U150SA-13
תיאור
DIODE SBR 150V 1A SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 1A הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBR1U150SA-13 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 150 V
סדרה
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
SMA
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
700 mV @ 1 A