SBR1U200P1-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR1U200P1-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR1U200P1-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR1U200P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR1U200P1-7
תיאור
DIODE SBR 200V 1A POWERDI 123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 1A הרכבה משטחית ‎PowerDI™‎ 123‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBR1U200P1-7 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 200 V
מארז ההתקן של הספק
‎PowerDI™‎ 123‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
820 mV @ 1 A