SBR2U150SA-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR2U150SA-13DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR2U150SA-13DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR2U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR2U150SA-13
תיאור
DIODE SBR 150V 2A SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 2A הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBR2U150SA-13 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 2 A
יצרן
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 150 V
מארז ההתקן של הספק
SMA
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A