SBR8U60P5-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SBR8U60P5DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SBR8U60P5DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SBR8U60P5DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBR8U60P5-13
תיאור
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 8A הרכבה משטחית PowerDI™ 5
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 8 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
600 µA @ 60 V
מארז ההתקן של הספק
PowerDI™ 5
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A