SBRT10U60D1Q-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-SBRT10U60D1Q-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-SBRT10U60D1Q-13CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-SBRT10U60D1Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBRT10U60D1Q-13
תיאור
DIODE SBR 60V 10A TO252
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 60 V 10A הרכבה משטחית TO-252 (DPAK)
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
400 µA @ 60 V
סדרה
דירוג
לרכב
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-252 (DPAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
520 mV @ 10 A