SDM02M30DCP3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
31-SDM02M30DCP3-7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-SDM02M30DCP3-7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-SDM02M30DCP3-7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM02M30DCP3-7
תיאור
DIODE ARR SCHOT 30V X3-DSN1006-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 30 V 400mA הרכבה משטחית 3-XFDFN
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Diodes Incorporated
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
2.99 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 30 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3-XFDFN
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
X3-DSN1006-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
400mA
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 200 mA