SDM05U40CSP-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SDM05U40CSP-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDM05U40CSP-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDM05U40CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM05U40CSP-7
תיאור
DIODE SCHOT 40V 500MA X3WLB10062
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 500mA הרכבה משטחית X3-WLB1006-2
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 40 V
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
35pF ב-4V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
X3-WLB1006-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
500mA
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
460 mV @ 500 mA