SDM2U20SD3-7 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 15,000
גיליון נתונים
דיודות 20 V 2A הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOD-323
SDM2U20SD3-7
מק"ט מוצר של DigiKey
SDM2U20SD3-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SDM2U20SD3-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SDM2U20SD3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SDM2U20SD3-7
תיאור
DIODE SCHOTTKY 20V 2A SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 20 V
קיבוליות @ Vr‏, F
54pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
20 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
525 mV @ 2 A