SMA6J48AQ-13
מק"ט מוצר של DigiKey
31-SMA6J48AQ-13TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMA6J48AQ-13
תיאור
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
77.4V מלחץ7.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
48V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
53.3V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
77.4V