SMAJ10A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ10A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ10A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ10A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ10A-13-F
תיאור
TVS DIODE 10VWM 17VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
17V מלחץ23.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ10A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
23.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
10V
מארז‏ / תיבה
DO-214AC, SMA
מתח - פריצה (מינ')
11.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
17V