SMAJ20CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ20CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ20CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ20CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ20CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.4V מלחץ12.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ20CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20V
מתח - פריצה (מינ')
22.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
32.4V