SMAJ26CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ26CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ26CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ26CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ26CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ9.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ26CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V