הייצור של SMAJ33A-13 הופסק והוא אינו זמין עוד ב-DigiKey‏.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 30,249
גיליון נתונים
ישירים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 4,394
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
דומים
Nexperia USA Inc.
STMicroelectronics
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 300
Microchip Technology
Microchip Technology
53.3V מלחץ 7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AC
SMAJ33A-13
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ33ADITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33A-13
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SMAJ33A-13 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V