SMAJ33CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAJ33CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAJ33CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAJ33CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAJ33CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ7.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAJ33CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
7.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V