SMAZ16-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAZ16-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAZ16-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAZ16-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAZ16-13-F
תיאור
DIODE ZENER 16V 1W SMA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 16 V 1 W ±5% הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAZ16-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 12.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SMA
הספק - מקס'
1 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms