SMAZ6V2-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMAZ6V2-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMAZ6V2-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMAZ6V2-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMAZ6V2-13-F
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 1W SMA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 1 W ±5% הרכבה משטחית SMA
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMAZ6V2-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 3 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 200 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SMA
הספק - מקס'
1 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
2 Ohms