SMBJ13A-13-F | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 24 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 21.5V מלחץ27.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SMBJ13A-13-F דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 27.9A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 600W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים חד-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AA, SMB |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 13V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 14.4V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 21.5V |