SMBJ14A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ14A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ14A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ14A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ14A-13-F
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ25.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ14A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
25.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V