SMBJ15CAQ-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ15CAQ-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ15CAQ-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ15CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ15CAQ-13-F
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ24A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24A