SMBJ20CAQ-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ20CAQ-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ20CAQ-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ20CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ20CAQ-13-F
תיאור
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.4V מלחץ18.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
20V
מתח - פריצה (מינ')
22.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
32.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
18.5A