SMBJ36CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ36CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ36CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ36CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ36CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.1V מלחץ10.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ36CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
10.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
40V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.1V