SMBJ45CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ45CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ45CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ45CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ8.3A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
מודלים EDA/CAD
SMBJ45CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8.3A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
50V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V