SMBJ64CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ64CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ64CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ64CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ64CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC SMB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
103V מלחץ5.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMB
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMBJ64CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.8A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
71.1V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V