SMCJ13CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
31-SMCJ13CA-13-FTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-SMCJ13CA-13-FCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-SMCJ13CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ13CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
21.5V מלחץ69.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
SMCJ13CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
69.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
13V
מתח - פריצה (מינ')
14.4V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
21.5V