SMCJ15A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ15A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ15A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ15A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ15A-13-F
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24.4V מלחץ61.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
SMCJ15A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פעיל
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V