SMCJ16A-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ16A-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ16A-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ16A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ16A-13-F
תיאור
TVS DIODE 16VWM 26VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26V מלחץ57.7A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
SMCJ16A-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
57.7A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V
מתח - פריצה (מינ')
17.8V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V