SMCJ24AQ-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ24AQ-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ24AQ-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ24AQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ24AQ-13-F
תיאור
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
38.9V מלחץ38.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ24AQ-13-F דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
38.9V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
38.6A