SMCJ30CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ30CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ30CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ30CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ30CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ31A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
SMCJ30CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
31A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V