SMCJ33CAQ-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ33CAQ-13-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ33CAQ-13-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ33CAQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ33CAQ-13-F
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ28.1A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SMCJ33CAQ-13-F דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים דו-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
28.1A