SMCJ45CA-13-F
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ45CA-FDITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMCJ45CA-FDICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMCJ45CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ45CA-13-F
תיאור
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.7V מלחץ20.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
SMCJ45CA-13-F דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
45V
מתח - פריצה (מינ')
50V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
72.7V