UDZ5V1B-7
מק"ט מוצר של DigiKey
UDZ5V1B-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UDZ5V1B-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UDZ5V1B-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UDZ5V1B-7
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 1.5 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW