UDZ7V5B-7
מק"ט מוצר של DigiKey
UDZ7V5B-7DITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
UDZ7V5B-7DICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
UDZ7V5B-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UDZ7V5B-7
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 4 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW