ZLLS400TA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZLLS400TATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZLLS400TACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZLLS400TADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZLLS400TA
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 520MA SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 40
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 40 V 520mA הרכבה משטחית SOD-323
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZLLS400TA דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
3 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 30 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
15pF ב-30V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
520mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 400 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA