ZXMS6004FFTA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZXMS6004FFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZXMS6004FFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZXMS6004FFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXMS6004FFTA
תיאור
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT23F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 1.3A SOT-23F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZXMS6004FFTA דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - יציאה (מקס')
1.3A
יצרן
Rds On (טיפוסי)
350mOhm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מספר היציאות
1
דירוג
לרכב
יחס - כניסה:יציאה
1:1
הרשאה
AEC-Q101
מארז ההתקן של הספק
SOT-23F
מתח - עומס
60V (מקס')
מספר מוצר בסיס
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3.3V, 5V