ZXTN10150DZTA
מק"ט מוצר של DigiKey
31-ZXTN10150DZTATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
31-ZXTN10150DZTACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
31-ZXTN10150DZTADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXTN10150DZTA
תיאור
TRANS NPN 150V 1A SOT-89-3
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד NPN 150 V 1 A 135MHz 1.5 W הרכבה משטחית ‎SOT-89-3‎
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
100 ב-150mA, 250mV
יצרן
הספק - מקס'
1.5 W
תדר - מעבר
135MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
1 A
מארז‏ / תיבה
TO-243AA
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
150 V