ZXTP08400BFFTA
מק"ט מוצר של DigiKey
ZXTP08400BFFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ZXTP08400BFFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ZXTP08400BFFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ZXTP08400BFFTA
תיאור
TRANS PNP 400V 0.2A SOT-23F
תיאור מפורט
טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT‏) - יחיד PNP 400 V 200 mA 70MHz 1.5 W הרכבה משטחית SOT-23F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ZXTP08400BFFTA דגמים
קטגוריה
הגבר זרם DC‏ (hFE)‏ (מינ') @ Ic‏, Vce
100 ב-50mA, 5V
יצרן
הספק - מקס'
1.5 W
תדר - מעבר
70MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
200 mA
מארז‏ / תיבה
SOT-23-3 מוליכים שטוחים
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
400 V