1.5SMCJ26A
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-1.5SMCJ26ATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-1.5SMCJ26ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-1.5SMCJ26ADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1.5SMCJ26A
תיאור
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
42.1V מלחץ35.6A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
1.5SMCJ26A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
35.6A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
26V
מתח - פריצה (מינ')
28.9V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
42.1V