2BZX84C9V1
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-2BZX84C9V1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-2BZX84C9V1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-2BZX84C9V1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
2BZX84C9V1
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 9.1 V 300 mW ±5% ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
2BZX84C9V1 דגמים
קטגוריה
הספק - מקס'
300 mW
יצרן
Diotec Semiconductor
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 6 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
1 זוג אנודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
9.1 V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
טולרנס
±5%