BCR22PN-AQ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TRANS PREBIAS 1NPN 1PNP SOT-363 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | טרנזיסטורים - ביפולרי (BJT) - מערכים ממתח-מקדמי 1 NPN, 1 PNP - קדם-ממתח 60V 100mA 170MHz 250mW הרכבה משטחית SOT-363 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | BCR22PN-AQ דגמים |
קטגוריה | רוויית Vce (מקס') @ Ib, Ic mV300 ב-µA500, mA10 |
יצרן Diotec Semiconductor | זרם - קיטעון קולט (מקס') 100nA (ICBO) |
אריזה סרט חתוך (CT) Digi-Reel® בתפזורת | תדר - מעבר 170MHz |
סטטוס החלק פעיל | הספק - מקס' 250mW |
סוג טרנזיסטור 1 NPN, 1 PNP - קדם-ממתח | דירוג לרכב |
זרם - קולט (Ic) (מקס') 100mA | הרשאה AEC-Q101 |
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס') 60V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
נגד - בסיס (R1) 22kOhm | מארז / תיבה 6-VSSOP, SC-88, SOT-363 |
נגד פולט בסיס (R2) 22kOhm | מארז ההתקן של הספק SOT-363 |
הגבר זרם DC (hFE) (מינ') @ Ic, Vce 70 ב-5mA, 5V | מספר מוצר בסיס |