BZT52B3V9 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 12,000
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 3.9 V 500 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-123F
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52B5V1-AQ
BZT52B3V9
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZT52B3V9TR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52B3V9
תיאור
DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52B3V9 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
100 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 1 V
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
500 mW