BZT52C5V6
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZT52C5V6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4878-BZT52C5V6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZT52C5V6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C5V6
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123F
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123F
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZT52C5V6 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2.5 V
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
הספק - מקס'
500 mW