BZX84B11
מק"ט מוצר של DigiKey
4878-BZX84B11CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4878-BZX84B11TR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B11
תיאור
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 11 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BZX84B11 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-50°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
300 mW